RK73G1JTTD2263C
MFR.Part #
RK73G1JTTD2263C
JLCPCB Part #
C3957870
Description
-55℃~+155℃ 100mW 226kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS