RK73G1JTTD2001F
MFR.Part #
RK73G1JTTD2001F
JLCPCB Part #
C830219
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS