RK73G1JTTD1240C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1240C
JLCPCB Part #
C2584867
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS