RK73H1JTTD1400D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1400D
JLCPCB Part #
C2577626
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS