RK73G1JRTTD6493F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD6493F
JLCPCB Part #
C7050080
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS