RK73G1JRTTD5492C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD5492C
JLCPCB Part #
C6973975
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS