RK73G1JRTTD5233D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD5233D
JLCPCB Part #
C6973962
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS