RK73G1JRTTD2870D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2870D
JLCPCB Part #
C7283824
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS