RK73G1JRTTD2671F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2671F
JLCPCB Part #
C6181409
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS