RK73G1HTTC7503F
MFR.Part #
RK73G1HTTC7503F
JLCPCB Part #
C2582453
Description
-55℃~+155℃ 50mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS