RK73G1HTTC4300D
MFR.Part #
RK73G1HTTC4300D
JLCPCB Part #
C2582810
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS