RK73G1HTTC2000F
MFR.Part #
RK73G1HTTC2000F
JLCPCB Part #
C2582509
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS