RK73G1HTTC1100D
MFR.Part #
RK73G1HTTC1100D
JLCPCB Part #
C4071430
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS