RK73G1ETTP6650D
MFR.Part #
RK73G1ETTP6650D
JLCPCB Part #
C2580633
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS