RK73G1ETTP6201C
MFR.Part #
RK73G1ETTP6201C
JLCPCB Part #
C2580972
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS