RK73G1ETTP4533F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4533F
JLCPCB Part #
C3963446
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS