RK73G1ETTP38R3F
MFR.Part #
RK73G1ETTP38R3F
JLCPCB Part #
C2577813
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS