RK73G1ETTP3480F
MFR.Part #
RK73G1ETTP3480F
JLCPCB Part #
C2577878
Description
-55℃~+155℃ 100mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS