RK73G1ETTP3401F
MFR.Part #
RK73G1ETTP3401F
JLCPCB Part #
C3951406
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS