RK73G1ETTP3241F
MFR.Part #
RK73G1ETTP3241F
JLCPCB Part #
C2577719
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS