RK73G1ETTP3091C
MFR.Part #
RK73G1ETTP3091C
JLCPCB Part #
C4328812
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS