RK73G1ETTP2321C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2321C
JLCPCB Part #
C2580941
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.32kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS