RK73G1ETTP2152D
MFR.Part #
RK73G1ETTP2152D
JLCPCB Part #
C2580073
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS