RK73G1ETTP1433C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ETTP1433C
JLCPCB Part #
C4093737
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS