RK73G1ETTP1020F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1020F
JLCPCB Part #
C2578190
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS