RK73G1ETTP1002F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1002F
JLCPCB Part #
C830216
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS