RK73G1ERTTP8250F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP8250F
JLCPCB Part #
C5869678
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS