RK73G1ERTTP2213D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP2213D
JLCPCB Part #
C6648060
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS