RK73G1ERTTP1691F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1691F
JLCPCB Part #
C7049736
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS