RK73G1ERTTP1602F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1602F
JLCPCB Part #
C7340531
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS