RK73G1ERTTP1241D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1241D
JLCPCB Part #
C7283538
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS