RK73B3ATTE7R5J
MFR.Part #
RK73B3ATTE7R5J
JLCPCB Part #
C6388098
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS