RK73B2HTTE824G
MFR.Part #
RK73B2HTTE824G
JLCPCB Part #
C2581113
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS