RK73B2HTTE751G
MFR.Part #
RK73B2HTTE751G
JLCPCB Part #
C6647905
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS