RK73B2HTTE621G
MFR.Part #
RK73B2HTTE621G
JLCPCB Part #
C6388070
Description
-55℃~+155℃ 200V 620Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS