RK73B2HTTE185G
MFR.Part #
RK73B2HTTE185G
JLCPCB Part #
C2581200
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS