RK73B2HTTE131G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2HTTE131G
JLCPCB Part #
C2581203
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS