RK73B2HTTE111G
MFR.Part #
RK73B2HTTE111G
JLCPCB Part #
C2581273
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS