RK73B2ETTD131J
MFR.Part #
RK73B2ETTD131J
JLCPCB Part #
C830155
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS