RK73B2ETTD106J
MFR.Part #
RK73B2ETTD106J
JLCPCB Part #
C2575844
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS