RK73B2ERTTD201J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2ERTTD201J
JLCPCB Part #
C4024115
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS