RK73B2BTTD5R1G
MFR.Part #
RK73B2BTTD5R1G
JLCPCB Part #
C5724973
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS