RK73B2BTTD562J
MFR.Part #
RK73B2BTTD562J
JLCPCB Part #
C830145
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS