RK73B2BTTD330J
MFR.Part #
RK73B2BTTD330J
JLCPCB Part #
C159933
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS