RK73B2BTTD224J
MFR.Part #
RK73B2BTTD224J
JLCPCB Part #
C830132
Description
-55℃~+155℃ 200V 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS