RK73B2BTTD200G
MFR.Part #
RK73B2BTTD200G
JLCPCB Part #
C2575626
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS