RK73B2BTTD2R0G
MFR.Part #
RK73B2BTTD2R0G
JLCPCB Part #
C5870449
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS