RK73B2BTTD132J
MFR.Part #
RK73B2BTTD132J
JLCPCB Part #
C514874
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS