RK73B2BTTD115G
MFR.Part #
RK73B2BTTD115G
JLCPCB Part #
C2575355
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS