RK73B2BRTTD824G
MFR.Part #
RK73B2BRTTD824G
JLCPCB Part #
C4110131
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS